У Калинополі відкрили меморіальні стели з портретами 15 полеглих Героїв

 

У селищі Калинопіль відбувся мітинг-реквієм "Герої не вмирають — вони в серцях живуть!", присвячений відкриттю меморіальних стел із портретами захисників, які віддали життя за незалежність і свободу України. 
Про це повідомляє пресслужба Калинопільської селищної ради.

Під час церемонії Алею Пам’яті та Слави поповнили ще 15 портретів воїнів-земляків, які загинули у російсько-українській війні.
Серед них:

— Васильченко Дмитро;

— Вебер Станіслав;

— Вовкодав Олег;

— Габадулін Віталій;

— Гейкер Олександр;

— Крецу Ростислав;

— Кубриш Сергій;

— Луганський Вадим;

— Надельнюк Юрій;

— Різник Олексій;

— Руденко Олександр;

— Руденко Роман;

— Філоненко Олександр;

— Харченко Михайло;

— Юхименко Сергій.

Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, покладанням квітів та словами вдячності за їхню мужність, самопожертву і вірність Україні.

Джерело

Previous post Черкащанин здобув для України першу медаль на чемпіонаті Європи
Next post У Черкасах під час перевірок виявили двох чоловіків з наркотиками

Добавить комментарий