У селищі Калинопіль відбувся мітинг-реквієм "Герої не вмирають — вони в серцях живуть!", присвячений відкриттю меморіальних стел із портретами захисників, які віддали життя за незалежність і свободу України.
Про це повідомляє пресслужба Калинопільської селищної ради.
Під час церемонії Алею Пам’яті та Слави поповнили ще 15 портретів воїнів-земляків, які загинули у російсько-українській війні.
Серед них:
— Васильченко Дмитро;
— Вебер Станіслав;
— Вовкодав Олег;
— Габадулін Віталій;
— Гейкер Олександр;
— Крецу Ростислав;
— Кубриш Сергій;
— Луганський Вадим;
— Надельнюк Юрій;
— Різник Олексій;
— Руденко Олександр;
— Руденко Роман;
— Філоненко Олександр;
— Харченко Михайло;
— Юхименко Сергій.
Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, покладанням квітів та словами вдячності за їхню мужність, самопожертву і вірність Україні.
