У Києві «виконавчому секретарю руху пацифістів» повідомлено про підозру у виправдовуванні агресії рф | Кримінальні новини

09.09.2023 17:00

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру мешканцю столиці за фактом виправдовування збройної агресії рф проти України.

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підозрюваний, будучи діючим виконавчим секретарем Громадської організації «Українського Руху Пацифістів» підписав та направив до однієї з державних установ лист. У додатках до цього листа він долучив документ з назвою «Мирний порядок денний для України та світу».

У цьому зверненні підозрюваний називав рф, яка розв’язала та веде агресивну війну проти України, «міфічним ворогом», а повномасштабне вторгнення збройних сил рф в Україну – «загостренням збройних конфліктів», в якому винуваті обидві сторони.

Також він зазначав, що захист України проти окупаційних сил нібито «може і має здійснюватися ненасильницькими та беззбройними методами».

Висновком судової лінгвістичної експертизи підтверджено, що такі висловлювання мають пропагандистський характер та спрямовані на виправдання, визнання правомірною збройної агресії рф проти України.

Також в межах слідства встановлено, що підозрюваний на своєму телеграм-каналі активно закликав мешканців столиці використовувати різні способи ухилення від мобілізації.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник

Previous post На Чернігівщині колишнього сільського голову засуджено за шахрайство та хабарництво | Кримінальні новини
Next post В стане соперников. Северная Македония — Италия — 1:1 (10 сентября 2023 г.) — Новости футбола

Добавить комментарий