У Корсуні-Шевченківському секретар міськради викликав поліцію, бо журналістка «заважала працювати» — Новини Черкащіни


06 жовтня 2021, 14:00

Виконувач обов’язків міського голови Корсуня-Шевченківського, секретар міської ради Віталій Мацюк викликав поліцію під час зустрічі із очільницею комунального радіо «На хвилі Корсуня», депутаткою міськради Галиною Добровольською.


Про це повідомляє «Про все».

Нагадаємо, раніше Галина Добровольська заявляла про тиск на неї з боку очільників громади та частини депутатів. Зокрема, прямо під час сесії міськради в неї вкрали диктофон.

Сьогодні на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» Галина Добровольська опублікувала допис про те, що внаслідок її візиту до кабінету секретаря Корсунь-Шевченківської міської ради останній викликав поліцію. «Даю покази поліції як порушниця громадського порядку. Прийшла до секретаря міської ради Мацюка з проблемою, а він сказав, що прийомний день у вівторок і викликав поліцію», – написала журналістка.

У коментарі «Про все» медійниця повідомила, що прийшла до приміщення міської ради, щоб уладнати справи щодо реєстрації даних комунального підприємства, яке очолює. Реєстратор виявив деякі недоробки в документації та порадив їй звернутися до керівників громади, щоб ті внесли оновлені дані.

«Я піднялась до кабінету секретаря міської ради Мацюка, бо саме від нього залежить прийняття цього рішення. В приймальні мені сказали, що я можу зайти. В кабінеті у Віталія Сергійовича була очільниця фінансового відділу. Я повідомила, що маю нагальну проблему – через юридичний казус наше комунальне підприємство не може отримати кошти, які на сесії надали нам депутати. Наші працівники сидять без зарплат і фінансування, – каже пані Галина. – Натомість Віталій Мацюк почав виганяти мене з кабінету, заявляючи, що дуже зайнятий, та порадив прийти до нього в приймальний день. А потім взагалі викликав поліцію».

Добровольська додала, що після цього вийшла з кабінету посадовця та дочекалася поліції, щоб дати покази.

Віталій Мацюк у коментарі журналістам видання повідомив, що був змушений викликати правоохоронців, бо журналістка заважала йому працювати.

– Ми обговорювали питання бюджету з начальником фінансового відділу. Зараз у нас опалювальний сезон та багато інших питань по школах тощо. Відкриваються двері, вривається Добровольська Галина Яківна. І з неадекватною поведінкою і голосом вона почала говорити про якісь проблеми. Я десять раз попросив її вийти, вона не вийшла – я викликав поліцію, – повідомив Мацюк. – Що в мої діях такого?

Під час розмови Віталій Мацюк повідомив про нібито наявні юридичні документи, які передбачають неможливість займатися журналістикою, маючи депутатський мандат. Посадовець, ймовірно, мав на увазі, депутатство Галини Добровольської, яка є депутатом міської ради ОТГ та обіймає опозиційну до чинної влади позицію.

– У спілці журналістів нам наголошували, що на час депутатства журналіст має скласти свої повноваження у ЗМІ. Наші юристи зараз вивчають ці документи та працюють над цим питанням, – наголосив посадовець.

В обласній поліції інцидент поки не коментують.

Раніше у конфлікт між керівництвом міськради і журналісткою втрутилася обласна організація НСЖУ. Стало відомо, що стосунки з місцевими представниками влади в журналістів і справді зайшли у глухий кут. Представники міської ради, як заявляють журналісти, нерідко втручаються в діяльність телерадіоорганізації. У Галини Добровольської, наприклад, вимагали пояснення, чому це вона вичерпно не висвітлила всі заходи святкування Дня Незалежності, які одночасно відбувалися в шести селах громади, вказували на певні «неточності» в інформаційних матеріалах. З’явилися відчутні проблеми з фінансуванням комунального підприємства.

4aff2d58c8a2061526e6fd1b4870c1de

Джерело

Previous post У Черкаській інфекційній лікарні буде сучасна лабораторія ПЛР-діагностики — Новини Черкащіни
Next post У селі Безпечна здійснено ремонт дороги по вул. Центральна | Новини Жашківа

Добавить комментарий