У Куцівці згадували Тодося Осьмачку і вітали лауреатів премії його імені

Деталі

У селі Куцівка вшанували пам’ять нашого земляка – відомого українського письменника Тодося Осьмачки, який народився 16 травня (1895 -1962).
Зі вступним словом виступив голова обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Поліщук.
Після говорила минулорічна лауреатка Всеукраїнської літературної премії імені Тодося Осьмачки письменниця і наша землячка Валентина Коваленко. Письменники та поети, які приїхали у Куцівку чимати вірші, також всі вони відвідали церкву Різдва Пресвятої Богородиці, де колись хрестили Тодося Осьмачку і були присутні під час молебню пам’яті видатного поета.

 

У Куцівці було озвучено й результати літературного конкурсу «Шляхи мої неміряні», присвяченого 127-й річниці від дня народження Тодося Осьмачки. Отож переможцями конкурсу стали Надія Заболотня за підбірку поезій «Відв’язались думки, ніби коні», Борис Савич за оповідання «Одне серце на двох».
Вони нагороджуються Дипломами переможця, пам’ятними медалями та грошовою винагородою в розмірі 3000 грн. кожному.
Відзнаку журі «За крок від перемоги» отримують і Наталія Запорожець за поезію «Мій незвичайний сон», Софія Кримовська за поезію «Я, просто, жінка», Ірина Мостепан за поезію «Ти ж, ніби, нормальний чоловік», Андрій Кириченко за оповідання «Побачення», Ірина Власенко за оповідання «Втікачі», Надія Садовська за оповідання «Позивний – «Дід», Алла Мойсіяка за підбірку мініоповідань «Терези», Анатолій Терещенко за оповідання «Сушена грушка», Анастасія Прокопенко за оповідання «Квіткар», Микола Бурмек-Дюрі за добірку оповідань «Еспін».

scroll back to top

Previous post Наші волонтери відправили військовий госпіталь на колесах на Харківщину
Next post Аптеки, у яких є інсулін

Добавить комментарий