У Львові відбулася підсумкова зустріч у межах Навчальної платформи для керівників ЦНАП — Новини Черкащіни

08 травня 2026, 22:48

Після двох місяців онлайн-навчання, організованого шведсько-українською Програмою Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні», керівники ЦНАП з різних куточків України зустрілися у Львові для підбиття підсумків та обговорення актуальних викликів у сфері надання адміністративних послуг.

Учасники обмінювалися досвідом, обговорювали шляхи вирішення проблемних питань, а також можливості підвищення спроможності ЦНАП ефективно організовувати роботу та надавати якісні послуги громадянам.

Черкаську область представила керівниця ЦНАП м. Умань Людмила Лірник, яка презентувала проєкт змін в організації роботи Центру. Зокрема, йшлося про запровадження виїзного обслуговування громадян за допомогою сервісу «Мобільний адміністратор».

Два дні зустрічі пройшли у теплій львівській атмосфері та колі колег-однодумців, які працюють над розвитком ЦНАПів і створенням більш зручних та доступних сервісів для людей. Про це пише прес-служба Уманської міськради

Джерело

Previous post Ще 12 мільйонів на Будинок правосуддя: у Смілі продовжується епопея з будівництвом
Next post Через аномальну спеку та сильний вітер на Черкащині зросла пожежна небезпека у лісах — Новини Черкащіни

Добавить комментарий