У Миколаєві організаторкам порностудії оголошено додаткову підозру у торгівлі людьми. ФОТО | Кримінальні новини

12.09.2023 15:00

Як повідомлялось раніше, у липні 2023 року за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом мешканкам м. Миколаєва за ч. 3 ст. 301 КК України —  виготовлення, розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру з метою збуту вчинене за попередньою змовою групою осіб.

У ході розслідування встановлено, що 47-річна мешканка Миколаєва організувала міжрегіональну онлайн-порностудію. До своєї злочинної діяльності вона залучила двох жінок, 41 та 44 років, які виконували функції  адміністраторів. Зловмисниці з метою експлуатації в ролі вебмоделей на інтернет-сайті вербували дівчат, які  через життєві обставини були готові виконувати їхні вказівки.

Для злочинної діяльності фігурантки спеціально винайняли офісні приміщення, які обладнали відповідним інтер’єром, комп’ютерною технікою, вебкамерами та інтернетом. У режимі реального часу так звані моделі демонстрували клієнтам оголені частини тіла та імітували дії сексуального характеру, за що отримували гроші.

За місяць кожна з дівчат могла заробити близько двох тисяч доларів США, а сама організаторка отримувала прибуток близько 400 тисяч гривень щомісяця.

Організаторці та 44-річній адміністраторці повідомлено про додаткову підозру за ч.2 ст. 149 КК України – торгівля людьми.

За матеріалами Миколаївської обласної прокуратури

Источник

Previous post На Київщині лікарів МСЕК та їх спільника судитимуть за «торгівлю» інвалідністю | Кримінальні новини
Next post На Рівненщині водія засуджено за смертельний наїзд на літню жінку, а також ії доньку та онука | Кримінальні новини

Добавить комментарий