У Монастирищі відкрилася виставка картин художника Павлюка — Новини Черкащіни


08 жовтня 2021, 22:07

Учора у виставковому залі Монастирищенського центру культури та дозвілля з нагоди Дня художника відбулося відкриття виставки картин монастирищенського художника Бориса Петровича Павлюка.

Про це інформує Монастирищенська міська громада.

Для перегляду Борис Петрович представив усі картини, які створював роками.

Представлені картини виконані в різних жанрах – портрета, натюрморту, пейзажу, тематичної картини. Варто зазначити, що кожне полотно має власний характер, у яких митець передавав свій настрій. За допомогою своїх робіт художник передав внутрішні переживання, красу навколишнього світу тощо.

Також, з нагоди свята Подяками відзначили високий професійний рівень Монастирищенських художників, які раніше презентували свої полотна у виставковому залі ЦКД. Чудові слова вітань линули на їх адресу з побажаннями натхнення, любові, гармонії в житті та творчості! Невичерпної енергії і творчої наснаги в примноженні славних культурних традицій рідного краю.

На відкриття виставки завітало чимало відвідувачів. Помилувалися самобутньою красою прийшли й заступники міського голови Зоряна Заворотна та Сергій Говрас, місцевий меценат Олег Яровий, які привітали митця з дебютною виставкою та побажали подальших творчих успіхів.

Вишуканість, неповторність, гра кольорів – на це варто подивитися!  Виставка полотен Бориса Павлюка доступна для перегляду з 7 по 28 жовтня з 10:00 до 16:00 год. щоденно, крім вихідних.

Головна умова для відвідувачів – дотримання карантинних умов.
042744e996eaedcfa79872b18044e767

Джерело

Previous post Жителя Цибулева привітали з 94-річчям — Новини Черкащіни
Next post Через дитячі пустощі з вогнем горіла надвірна споруда — Новини Черкащіни

Добавить комментарий