У районі облаштували ще одне укриття

Деталі

У одній із громад нашого району облаштували ще одне укриття.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
«Продовжуємо створювати безпечне освітнє середовище для наших дітей. Це не просто підвальне приміщення, у якому можна перечекати повітряну тривогу. Це надійне, комфортне, а головне – безпечне місце. Укриття обладнане усім необхідним та має сучасну і швидку систему обігріву приміщення», – говорить пані Валерія.

 

За її словами, раніше на місці цього сховища було складське приміщення. Зараз тут є всі умови для безпечного навчання дітей. Зі зручностей – санвузол, умивальники, необхідний запас продуктів та питної води, а також різноманітні ігри та забавки для малечі.
І звичайно, уточнює Валерія Бандурко, не можна не сказати ще про важливі елементи укриття – патріотичні написи та малюнки на стінах: виконані з великою любов’ю до своєї країни, з глибокою повагою до захисників, які б’ють рашистів на передовій.
«Гадаю, що після нашої перемоги укриття стане чудовим місцем для занять творчістю або спортом», – підсумовує голова Черкаської районної військової адміністарції Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Завершилося стажування першої зміни школярів у органах місцевого самоврядування — Новини Черкас за сьогодні
Next post Оборонцям неба над Черкащиною надають допомогу смілянські підприємці

Добавить комментарий