У районі успішно працює благодійний фонд «Незламний Південь»

Деталі

Внутрішньо переміщені особи, які евакуювалися у наш регіон із зони бойових дій, не сидять склавши руки.
На цьому наголошує голова Черкаської районної військової адміністарції Валерія Бандурко.
За її словами, переселенець Володимир Паргачов є одним з таких громадян. Він став засновником благодійного фонд «Незламний Південь», який допомагає нашим захисникам і захисницям та внутрішньо переміщеним особам.

 

«Черкаська районна військова адміністрація всебічно сприяє волонтерам, зокрема, адаптуватися в нових умовах, допомагає в оформленні документів для перетину державного кордону», – розповідає пані Валерія.
Вона каже, що цей благодійний фонд наразі активно співпрацює з іноземними донорами, а саме — Fundacja Help Ukraine (HELP UKRAINE CENTER) та благодійним фондом «Фонд Алексєя Ставніцера». Закордонні партнери збирають гуманітарну допомогу у багатьох країнах Європи, акумулюють її та передають до України.
«Завдяки діяльності Володимира Паргачова, благодійного фонду «Незламний Південь» та у співпраці зі Смілянською громадською організацією «Січ» отримано гуманітарний вантаж для потреб переселенців та сил оборони Черкаського району», – веде далі пані Валерія.
Серед доставленої гуманітарки, уточнює вона, консервація, продукти швидкого приготування їжі, крупи, томатна паста, цукор, сіль, борошно, макаронні вироби, чай, кава, печиво, цукерки. А також футболки, спальні мішки, гелі для душу, шампуні, креми та пара чоловічого взуття.

 

«Дякую усім причетним за плідну взаємодію заради Перемоги. Разом — ми єдина команда», – підсумовує голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post Куди звертатись постраждалим внаслідок війни
Next post Хочуть змінити грошову допомогу сім’ям загиблих військових

Добавить комментарий