У РДА мова йшла про фінанси, медицину та освіту

Деталі

Робочий тиждень в Черкаській райдержадміністрації розпочався з апаратної наради під головуванням голови Валерії Бандурко.

 


Як повідомляють у РДА, керівники структурних підрозділів прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та заплановане на поточний. Зокрема, було обговорено актуальні питання життєдіяльності району, які стосувалися соціальної сфери, фінансів, медицини, освіти.
Мова йшла і про вакцинацію. Тому очільниця району звернулася до керівників структурних підрозділів щодо активізації роботи з питань вакцинації та популяризації щеплень проти COVID-19. Закликала до посилення спільної роботи з головами об’єднаних територіальних громад району з питань інформативно- роз’яснювальної роботи серед населення щодо організації та проведення вакцинації.
Валерія Бандурко також наголосила на необхідності завершення робіт у рамках реалізації соціального проекту «Активні парки-локації здорової України».
Під час наради було обговорено і питання про призначення громадянам пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу в опалювальний сезон 2021-2022 р.
Крім цього, дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації завершити позапланову інвентаризацію наявних об’єктів нерухомого майна у зв’язку із реорганізацією районних державних адміністрацій ліквідованих районів.
Актуальними залишаються питання і реконструкції об’єктів соціальної сфери, ремонту доріг, які реалізуються на виконання Програми Президента України «Велике будівництво».

scroll back to top

Previous post В області 162 нових випадки коронавірусу, по країні – 5159
Next post “Змушував дітей постувати та бив за непослух”: на черкасця, який знущався з родини, відкрили кілька проваджень (ВІДЕО) | Новини Умані

Добавить комментарий