У річницю загибелі 6 колег поліцейські області створили пам’ятне відео

Деталі

7 грудня 2022-го Головне управління Національної поліції в Черкаській області втратило своїх працівників. Вони загинули на Херсонщині повертаючи спокій та безпеку на деокупованій території. І в річницю загибелі колег поліцейські області створили пам’ятне відео.
Як повідомляють в обласній поліції, чорні вісники втрати прилетіли спочатку чотирьом родинам: полковника поліції Михайла Куратченка, капітана поліції Ігоря Мельника, капітана поліції Сергія Ненади та капрала поліції Вадима Періжка. Пізніше — у лікарні помирають лейтенант поліції Михайло Пустовіт та старший сержант поліції Віктор Мазуренко.
Черкаські правоохоронці, які проводили стабілізаційні заходи на півдні України, підірвалися на каскаді мін, залишеними російськими окупантами.
«Наші колеги виконували свій обов’язок: служили, захищали, повертали спокій та безпеку на деокуповану частину Херсонщини. На жаль, вони ніколи вже не повернуться додому. Рік ми поділяємо біль та глибоко сумуємо разом із родинами правоохоронців.
Вічна пам’ять і шана загиблим українським поліцейським. Не забудемо! Не пробачимо!», – зазначають в обласному управлінні поліції.

 

Previous post Черкаського медика відзначили медаллю ім. Амосова — Новини Черкасс
Next post Меморіальна дошка на відділку поліції. Вшанували загиблого колегу

Добавить комментарий