У Самгородку камера відеоспостереження зафіксувала невідомого

Деталі

У селі Самгородок люди випадково виявили невідомого чоловіка. Він потрапив і в поле зору тамтешньої камери відеоспостереження.
«По селах Ротмістрівської ОТГ, зокрема, в селі Самгородок, орудує мародер . Зриває замки, залазить в хати, в гаражі. Його зафіксувала камера відеоспостереження. Хто впізнав цього горемолодика, прошу повідомити його дані», – написала у соціальних мережах жителька цього села Наталя Декаленко.

 

Як розповідають жителі Самгородка, спочатку цього молодика випадково серед білого дня застала у хаті своїх родичів, які тимчасово там не мешкають, жінка з малою дитиною. Вона прийшла навідатися до оселі й зіштовхнулася з ним, коли зайшла до будинку, але дуже налякалася і швидко вибігла з помешкання.
Другий випадок стався там же, але вже ввечері. Родич тієї жінки вирішив перевірити, чи все в порядку на обійсті, де жінка бачила невідомого. Чоловік взявся обстежувати господарські споруди, коли хтось вдарив його по голові. Доки він прийшов до тями, нікого на подвір’ї вже не було.
У Самгородку припускають, що зафіксований на відео невідомий може бродити й іншими селами, тож попереджають не втрачати пильності та обережності. А правоохоронці закликають, якщо ви знаєте цього чоловіка, або вам відомо про місце його перебування, повідомляти за телефоном «102».

scroll back to top

Previous post Військовим передали 100 дронів та 10 комплектів зенітних прожекторів
Next post Рятувальники району проводять тематичні уроки для школярів

Добавить комментарий