У селі на Тальнівщині переселенцям дозволили самим зрізати аварійні дерева на дрова

У Гордашівці на Тальнівщині до адміністраторки села Катерини Гресько звернулися сім’ї-переселенців з проханням допомогти їм із забезпеченням дровами на зиму. На що, як інформує сама Катерина Андріївна, вона запропонувала їм зрізати на території села сухостійні аварійні дерева. Розповідає видання “Вісті Черкащини“.

Для цього люди написали звернення у Тальнівську міську раду з проханням надати їм дозвіл на зрізання певного сухостою. Були виокремлені дерева, які підлягали видаленню. Комісія з відділу житлово комунального господарства міськради, яка приїжджала у село оглянути ці дерева, зробила акт обстеження та підтвердила, що вони сухостійні. Потім на засіданні виконавчого комітету у Тальнівській міській раді погодили це рішення і відповідно надали дозвіл переселенцям власноруч зрізати їх.

Катерина Андріївна, повідомляє, поки що таким чином у селі заготовляли дрова тільки три внутрішньо переміщених сім’ї. Переселенець Юрій з родиною переїхав у Гордашівку з Покровського району Донецької області. Каже, що поки проживатимуть тут, бо не відомо як буде з опалювальним сезоном у їхньому населеному пункті. Зізнається, якщо наші захисники поженуть ворога якомога далі від їхнього міста, то вони з радістю повернуться додому.

– Ми зрізали власноруч 4 сухі берези біля колишнього дитячого садочка у селі. З перевезенням нам допоміг місцевий житель. Звісно, цих дров недостатньо. Якщо підкажуть, де ще можна зрізати, то ми не будемо проти. У будинку, де живе наша сім’я, можна отоплювати газом, але заготовляємо й дрова, бо ж не знаємо напевно, чим економніше нам буде отоплювати будинок, – розповідає переселенець Юрій.

Дві сім’ї з Луганської області у селі теж так само власноруч заготовляють дрова. До того ж у них не може опалюватися будинок газом, тому люди шукають різні можливості заготівлі достатньої кількості дров на зиму.

У відділі житлово комунального господарства міської ради інформують, що натепер дуже багато переселенців і родин військовослужбовців звертаються за допомогою стосовно забезпечення дровами, тому нині шукають шляхи вирішення цього питання. А от заяву на зрізання сухостою на території населених пунктів громади, можуть написати не лише переселенці, а й місцеві жителі. Тільки потрібно спочатку знайти такі сухостійні, аварійні дерева.

Previous post Підозрюваному у вбивстві батька смілянину загрожує до 15 років тюрми
Next post “Починаєте будоражити”: Бондаренко заступився за Табурця | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий