У середмісті Сміли покрали собачі будки — Новини Черкащіни


12 січня 2022, 16:02

У центрі Сміли, біля переїзду, просто неба живуть бездомні собаки. Щоб хоч трохи захистити тварин від холодів, зооактивісти за власний кошт виготовили і встановили дві великі собачі буди. Але не минуло й тижня, як ці будки покрали.

– От що за люди у нас! Не можна підібрати цензурної лексики! Навіть у тварин крадуть! – обурюється зоозахисниця, лідерка ГО «Чотири лапи» Юлія Данильченко.

Доки у місті не розв’язано питання із контролюванням та проживанням бездомних тварин, зооактивісти та ГО «Чотири лапи» – єдині люди, які реально їх підтримують.

Джерело

Previous post На молитовному сніданку в Черкасах збирали кошти на допомогу волонтеру — Новини Черкащіни
Next post В обласному кардіоцентрі презентували проєкт нового корпусу — Новини Черкащіни

Добавить комментарий