У ще одній із черкаських шкіл відремонтували укриття — Новини Черкащіни


26 травня 2023, 18:58

У школах Черкас ремонтують та облаштовують укриття, аби в новому навчальному році ще більше дітей могли повернутися до повноцінного навчання. Нині роботи тривають одночасно в 10 загальноосвітніх закладах, ще для чотирьох виготовляють проектно-кошторисну документацію.

Міський голова Анатолій Бондаренко разом із заступницею Анастасією Чубіною оглянули сховище однієї зі шкіл міста. Наразі в ньому завершили опоряджувальні роботи, облаштували вентиляційну систему, санітарну кімнату й навчальні класи, провели електротехнічні роботи. Із цього укриття є і запасний вихід.

– Працюємо над тим, аби налагодити повноцінне офлайн-навчання в нинішніх реаліях та щоб якомога більше дітей повернулося за парти, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – До 1 вересня плануємо завершити впорядкування максимальної кількості укриттів.

347260716_761347022334069_2205783720006958471_n

У минулому році, як розповіла заступниця міського голови Анастасія Чубіна, яка координує діяльність департаменту освіти та гуманітарної політики, відремонтували укриття ще в дев’яти школах. Профільний структурний підрозділ продовжує системну роботу, аби якомога більше черкаських учнів мали доступ до офлайн навчання.

Паралельно укриття облаштовують і в закладах дошкільної освіти Черкас.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

Джерело

Previous post Поліція охорони Черкащини поповнилася новими кадрами — Новини Черкащіни
Next post У Шостці, що на Сумщині, поліцейські викрили затятого колекціонера дитячого порно. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий