У школах Черкащини промоніторили стан цифровізації | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Про результати моніторингу стану цифровізації у школах регіону під час брифінгу розповіла начальниця управління Державної служби якості освіти в Черкаській області Оксана Компанієць.

За її словами, одним з найважливіших питань нині є забезпечення онлайн безпеки та безпечного користування інтернетом не лише дітьми, а й дорослими.

— У нашому моніторингу взяли участь понад 8 тисяч респондентів з більшості громад області. Понад 90% вчителів зазначили, що отримують необхідну допомогу від закладів освіти. Більша частина учнів також підтвердили таке твердження. Проте, кожен сьомий учень сказав, що не отримує достатньої підтримки в закладі освіти. Тому працювати є над чим. Також половина респондентів говорить, що заклади освіти мають необхідні для навчання технології. Водночас, інша половина зауважує, що таке забезпечення є недостатнім у плані якості, тобто техніка чи програмне забезпечення є застарілими, — зазначила Оксана Компанієць.

Previous post На Монастирищині поховали стрільця-снайпера, який загинув на Херсонщині | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post На Золотоніщині чоловік напав із ножем на товариша

Добавить комментарий