У Смілі через суд стягнуть майже 1 млн грн боргу за оренду комунальної землі

Деталі

 

 

До бюджету Смілянської міської територіальної громади надійде майже 1 мільйон гривень заборгованості за користування земельною ділянкою комунальної власності. Відповідне рішення ухвалив Господарський суд, задовольнивши позов прокуратури.

Як встановлено під час судового розгляду, приватне підприємство, яке користується земельною ділянкою, де розташовані належні йому об’єкти нерухомості, з вересня 2020 року не сплачувало орендну плату. Унаслідок цього перед місцевим бюджетом утворилася значна заборгованість.

З метою захисту інтересів громади прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути несплачені кошти. У ході розгляду справи прокурори довели обґрунтованість позовних вимог.

Суд підтримав позицію прокуратури та постановив стягнути з підприємства майже 1 мільйон гривень боргу на користь бюджету Сміли.

У прокуратурі зазначають, що продовжують роботу щодо захисту інтересів держави та територіальних громад, зокрема в питаннях забезпечення надходжень до місцевих бюджетів.

Після виконання рішення суду кошти поповнять бюджет громади та можуть бути спрямовані на реалізацію соціальних, інфраструктурних та інших важливих місцевих програм.

scroll back to top

Previous post У Черкасах помітили робота, який косить траву (ВІДЕО)
Next post Під час зварювальних робіт загорілося авто

Добавить комментарий