Деталі
Вночі у Смілі на вулиці Шевченка загорівся двоповерховвий житловий будинок.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, на місце події прибув черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Під час розвідки у задимленому приміщенні рятувальники виявили двох чоловіків, які зазнали отруєння продуктами горіння.
Вогнеборці врятували постраждалих та передали працівникам швидкої медичної допомоги.
Пожежу було успішно ліквідовано. За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

