У Смілі на пожежі врятували двох людей

Деталі

 

 

Вночі у Смілі на вулиці Шевченка загорівся двоповерховвий житловий будинок.
Як повідомляють в обласному управлінні ДСНС, на місце події прибув черговий караул 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Під час розвідки у задимленому приміщенні рятувальники виявили двох чоловіків, які зазнали отруєння продуктами горіння.
Вогнеборці врятували постраждалих та передали працівникам швидкої медичної допомоги.
Пожежу було успішно ліквідовано. За попередніми даними, причиною пожежі стала необережність під час куріння.

scroll back to top

Previous post У міській лікарні збільшили кількість ліжок для хворих на COVID до 277 ліжкомісць
Next post У найближчі дві доби аномально холодна погода утримається

Добавить комментарий