Деталі
У пологовому відділенні Смілянської міської лікарні протягом листопада з’явилися на світ 22 малюки.
За місяць народилися 10 хлопчиків і 12 дівчаток.
Особливою радістю став випадок народження двійні — справжнє свято для родини та медичного колективу.
Лікарі та весь медичний персонал пологового відділення дбають про те, щоб створити найкращі умови для появи нового життя та комфортного перебування молодих матусь.

