У Смілі народилися 22 малюки за місяць

Деталі

 

 

У пологовому відділенні Смілянської міської лікарні протягом листопада з’явилися на світ 22 малюки.
За місяць народилися 10 хлопчиків і 12 дівчаток.
Особливою радістю став випадок народження двійні — справжнє свято для родини та медичного колективу.
Лікарі та весь медичний персонал пологового відділення дбають про те, щоб створити найкращі умови для появи нового життя та комфортного перебування молодих матусь.

scroll back to top

Previous post Захисників привітали з річницею створення їхньої військової частини
Next post Суд повернув державі Кам’янський спиртовий комбінат

Добавить комментарий