У Смілі переселенцям почали видавати продуктові набори

Наш район став прихистком для багатьох громадян, які були змушені втікати від війни. У Смілі нині проживає 5082 переселенців.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністарції Валерія Бандурко.
За її словами, загалом у нашому Черкаському районі натепер проживає 56154 офіційно зареєстрованих переселенців. Зокрема, у Черкасах їх 20886 осіб, у Смілі — 5082, у Каневі — 4067.
«Гуманітарна допомога, яка надходить в область, в район, передається громадам для подальшої передачі переселенцям. Наразі у Смілі організували видачу продуктових наборів, наданих Черкаською обласною військовою адміністрацією», – розповідає пані Валерія.

 

І уточнює, до продуктів –молока, рису, макаронів, борошна, снеків та засобів гігієни, додали м‘ясні консерви, які виготовили смілянські освітяни із сировини наданої Фонд «МХП-Громаді» за сприяння Черкаської РВА.

 

«Загалом працівниками Смілянської міської ради сформовано близько 1500 наборів. Учора видали — 500. Сьогодні робота продовжується», – каже Валерія Бандурко і нагадує, що для отримання допомоги переміщеним особам необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування за місцем реєстрації, маючи при собі документ, що посвідчує особу та довідку ВПО.

Previous post Нові електросирени підсилять систему оповіщення Черкас | Новони Черкащіни — огляд політики
Next post Рятувальники звільнили з металевої пастки 5-річну дитину

Добавить комментарий