У Смілі рятувальники провели заняття з безпеки для працівників підприємства

Деталі

 

 

У Смілі рятувальники провели заняття з безпеки для працівників одного з міських підприємств.
Про це повідомляють в обласному управлінні ДСНС.
Мова йшла про те, як діяти у разі пожежі та хімічної загрози, куди звертатися якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет та як правильно надати першу домедичну допомогу потерпілому — про все це дізналися працівники одного із підприємств міста під час безпекового заходу, який влаштували надзвичайники.
«Заняття поділили на кілька безпекових локацій: пожежна, мінна та домедична.
У зоні пожежної безпеки присутні ознайомилися із діями під час виникнення пожежі на підприємстві та практично відпрацювали методи користування вогнегасником. Активну учать у заході приймала і добровільна пожежна дружина об’єкта», – розповідають рятувальник.
Наступна локація, кажуть вони, – це домедична допомога. Там представники обласної організації товариства Червоного Хреста продемонстрували присутнім як правильно робити реанімаційні заходи та накладати джгут і пов’язку при кровотечах. Команда Дружин юних рятувальників-пожежних “Вогнеборці” також ділилися набутими знаннями.
«Наостанок була локація мінної безпеки. Тут піротехніки ДСНС продемонстрували різні види вибухонебезпечних предметів, розповіли про їх небезпеку, працівники підприємства дізналися як діяти, якщо знайшли вибуховий предмет», – підсумовують рятувальники.

scroll back to top

Previous post ДБР добралося до міського голови Канева
Next post Дитячі книги, віддруковані у Золотоноші, стають популярними у Європі і за океаном — Новини Черкащіни

Добавить комментарий