У Смілі відбулося соборне богослужіння священиків ПЦУ, незалежної від моZZковського патріархату — Новини Черкащіни


15 травня 2022, 22:54

Сьогодні у Покровському храмі Сміли відбулося величне соборне богослужіння у складі понад 20 священиків, які приїхали з багатьох куточків Черкащини та деяких сусідніх областей. Всі вони належать до Православної Церкви України, яка виборола право бути незалежною від росії та її кривавого моZZковського патріархату.

 

Божественну літургію очолив архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій. Це вже другий візит високоповажного архієрея до Сміли: уперше він прибув сюди у квітні, коли всі смілянські парафії проголосили про свій вихід з УПЦ МП і перехід до ПЦУ.

За богослужінням були виголошені молитви за Перемогу України у нинішній війні проти російської агресії, за мужніх воїнів нашої держави.

280485820_1151546595646697_4435893509187769360_n

Владика Афанасій звернувся до численних присутніх зі словом духовної настанови, після чого приймав вітання вже на свою адресу, адже саме сьогодні він відзначає день свого небесного покровителя — святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця. Від імені присутнього смілянського духовенства протоієрей Миколай Середич подякував владиці Афанасію та всім гостям, що прибули, за спільну молитву.

Після цього архієпископ Афанасій провів робочу нараду з духовенством, на якій було обговорено деякі питання, що стосуються подальшого упорядкування парафій, які переходять до ПЦУ, а також взаємодії у пастирському служінні на благо України.

Олександр Слєпцовський

Джерело

Previous post Буде без опадів
Next post Аграріїв Черкащини попереджують про активізацію на сходах соняшнику довгоносиків і мідляків — Новини Черкащіни

Добавить комментарий