У Смілі вже працюють вуличні камери і фіксують порушників

Деталі

 

 

Завершується встановлення відеокамер по Смілі у рамках проекту «Безпечне місто», розповів у своєму стрімі міський голова.

Щоправда Сергій Ананко уточнив, що наразі прилади працюють у тестовому режимі. Але вже бачать тих, хто створює стихійні сміттєзвалища та порушує ПДР. Камери обладнані системами розпізнавання номерів на авто та облич людей. Тож всіх, хто звозить і зносить сміття в несанкціоновані місця на вулицях Трипільській, Уманській, Соборній і т. д., вже бачать. Їх фіксують, але поки не притягують цих людей до відповідальності.
Коли вже «Безпечне місто» запрацює офіційно, то всіх порушників будуть публікувати у ЗМІ та соцмережах. Про них будуть повідомляти поліцію і тоді до них будуть застосовані каральні заходи. Тож міський голова вкотре наголосив, що вивезення твердих побутових відходів у квартальних комітетах відбувається щотижня. Також обладнані контейнерні майданчики, де теж відходи вивозить СКП «Комунальник». Люди, у яких є автівки, теж можуть не викидати свій непотреб і створювати безлад у місті, а вивезти його на сміттєвий полігон.
Сергій Ананко звергувся і до водії та велосипедистів і пішоходів з наполегливим проханням — дотримуватись правил дорожнього руху: не перевищувати швидкість, вдягати на одяг світловідбивні елементи. Бо, твердить, ДТП у Смілі побільшало, особливо у темну пору доби. Також мешканці нарікають на те, що водії на рівних і нещодавно відремонтованих дорогах просто «літають». Зокрема і на Захисників України, жаліються меру місцеві, дітям стало небезпечно ходити до школи. Але Сергій Ананко категорично сказав, що лежачі поліцейські по всьому місту покласти не можливо. Сподвіваються на встановлені камери, що вони фіксуватимуть порушників, які не дотримуються режиму швидкості.

scroll back to top

Previous post Канадський Червоний Хрест передав області 71 генератор та 4 модульні котельні
Next post У музичній школі відбувся ІІ Шкільний конкурс етюдів на фортепіанних відділах — Новини Черкащіни

Добавить комментарий