У Смілі врятували із колодязя цуцика, який просидів там два дні

Деталі

Поширена думка, що рівень розвитку та гуманності суспільства визначають за ставленням до дітей і до літніх людей. Варто додати: і до тварин.
Днями у Смілі добрі люди витягли із колодязя наляканого і змерзлого цуцика.

 

Як розповідає смілянська волонтерка Аліна Іващенко, це маленька історія великого порятунку.
«На підприємство, де я підгодовую собачок, «дуже хороші людішки» принесли маленьке цуценя. Великі собаки загнали його і воно впало в каналізаційний люк глибиною 6 метрів», – говорить пані Аліна.
І додає, мовляв, нікому до собачати не було діла, ні працівникам, ні перехожим. Всі чули як мале плаче і виє, але ж «ну що ж, це життя, здохне, то здохне, то така доля у нього».
«Два дні порятунку, телефонні дзвінки, усіх підняли на ноги і завдяки нашим дівчатам – Юлії Данильченко, Людмилі Дячок, Юлі Назаренко та хлопцям — пожежникам, малечу дістали. Воно налякане, мокре, голодне, але врятоване», – говорить Аліна Іващенко.

 

І додає, хлопці-пожежники, я не знаю вас, але вдячна вам від усього серця, в такий великий день напередодні Різдва ви зробили таку гарну справу. Дякую вам рятівники, ви неймовірні», – говорить Аліна.
За її словами, чотирилапий малюк зараз у Людмили Миколаївни, в теплі і добрі. Йому будуть шукати доброго господаря.
Як розповіла «Сміла.ua» Ірина Лисенко з районного відділу ДСНС, на виїзд по порятунку цуцика по вулиці 40 років Перемоги виїзджали пожежні-рятувальники другого відділення 12 державної пожежно-рятувальної частини –
командир відділення Володимир Зіменков ( на фото він із цуциком на руках), пожежник –рятувальник Марк Хрипливий, водій Олександр Чубенко. Керівником рятувальної операції був Ярослав Круть.

scroll back to top

Previous post Сьогодні на Черкащині застосували зелені графіки відключення світла
Next post Група смілян закупила 5 автомобілів для ЗСУ

Добавить комментарий