У Смілі «Укрзалізниця» продала магазин вп’ятеро дорожче за стартову ціну

Деталі

Державна компанія «Укрзалізниця» продала магазин у Смілі за 15,5 млн грн. Його стартова ціна була близько 3 млн грн.
Як повідомляють в ОДА, державна компанія «Укрзалізниця» розпочала продаж своїх непрофільних активів. Першим лотом стало вбудоване нежиле приміщення першого поверху та частини підвалу – магазин у місті Сміла Черкаської області, площею 2 225,5 кв. м. Балансоутримувачем майна є Шевченківський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

 

За словами голови ОДА Олександра Скічка, продаж непрофільних активів держпідприємств – це і шлях до підвищення ефективності їхньої роботи, і ресурс для модернізації інфраструктури, і більш ефективне використання таких активів на користь громади.
«Нонсенс, але компанія, яка займається перевезеннями, має у власності ось такий об’єкт у Смілі. А ще – клуб веслування, спиртосховище, аптеки, підвальні приміщення. Це все так звані непрофільні активи – приміщення та будівлі, які перебувають у власності компанії, але не пов’язані з її основною діяльністю. Вона їх не використовує, а лише витрачає гроші на утримання. Ми вивчали це питання, коли я був членом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури. І ось нарешті пішов рух», – підкреслив очільник області.
В «Укрзалізниці» планують, що кошти від продажу непрофільних активів будуть спрямовані на ремонт інфраструктури та рухомого складу в пропорції 50/50. Усього до кінця року держкомпанія планує продати об’єкти непрофільної інфраструктури на суму понад 500 млн грн.

scroll back to top

Previous post 1 жовтня розпочинається осіння призовна кампанія
Next post У готелі «Сміла» хочуть зробити пандус

Добавить комментарий