У Смілі завершують встановлення вікон у пошкоджені будинки

Деталі

 

 

В мікрорайон Гречківка завезена третя партія вікон від Благодійного фонду Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).

У своїй публікації про це повідомив міський голова Сергій Ананко. Цього разу привезли 124 віконних конструкції. За 3-4 дні ці всі склопакети бригада монтажників встановить, зазначив керівник міста. Він особисто приїздив у Гречківку, щоб поспілкуватись із робітниками, які монтують вікна, та почути думку власників будинків.

Ця партія розрахована на 15 домоволодінь. Люди задоволені, зазначив Сергій Ананко і для нього це головне. В будинки гречківчан повертається тепло і затишок.
Наразі ще відбуваються дозаміри в нововиявлених пошкоджених житлових будинках. Ще близько 50-ти вікон очікують від благодійного фонду GEM. З їх встановленням вже можна сказати про завершення основних відновлювальних робіт у Гречківці.
Далі вже залишиться лише подання заявок в Дію на відновлення пошкодженого майна людей та виплата компенсацій власникам 8-ми знищених будинків.

scroll back to top

Previous post На Черкащині двох військових посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів» — Новини Черкас за сьогодні
Next post В області запрацював «Мобільний аптечний пункт»

Добавить комментарий