У Смілянській громаді хочуть створити щорічний гастрономічний фестиваль

Деталі

 

 

У Смілянській міській раді розглядають можливість започаткувати щорічний тематичний фестиваль-ярмарок, присвячений народним традиціям, меду, місцевій гастрономії та знаменитій смілянській випічці — зокрема пиріжкам із маком.
Про цю ідею повідомили в управлінні економічного розвитку міськради. Там зазначають, що нині триває опитування серед жителів громади, аби дізнатися думку смілян щодо майбутнього заходу. Пройти його можна за посиланням на сторінці управління у фейсбуці.
У міськраді наголошують: опитування дає можливість кожному поділитися власними ідеями та побажаннями, а також допоможе зрозуміти, що саме є важливим для місцевих жителів.
«Кожен голос важливий для громади», — підкреслюють організатори ініціативи.

scroll back to top

Previous post ФК ЛНЗ нагородили найвищою відзнакою Черкас
Next post Подружжя зі Сміли хоче допомагати дітям у складних обставинах

Добавить комментарий