У Смілянській первинці поліпшені умови перебування пацієнтів

Деталі

 

 

Завдяки коштам, виділеним з місцевого бюджету вдалось відремонтувати приміщення для денного стаціонару в Смілянському центрі первинної медико-санітарної допомоги, написав у своїх соцмережах міський голова Сергій Ананко.

Також облаштували інклюзивний туалет для людей з обмеженими можливостям, закупили необхідне обладнання, меблі та засоби гігієни.
В даному відділенні пацієнти можуть пройти огляд, отримати кваліфіковані рекомендації лікаря та необхідні медичні маніпуляції.
Нещодавно за кошти місцевого бюджету відремонтували покрівлю даху у будівлі первинки із заходами енергозбереження, замінили вікна та двері.
Проте це не всі заплановані ремонтні роботи з організації комфортних умов як для пацієнтів, так і для персоналу, зазначив мер.
За кошти центру первинної медико-санітарної допомоги проводиться ремонт інфекційного кабінету, який в майбутньому буде використовуватися як ізолятор.
Наразі денний стаціонар обслуговує пацієнтів, які задекларовані в першій та другій амбулаторії.
Ремонтні роботи, це черговий крок до виведення місцевої медицини на більш доступний та якісний рівень надання послуг жителям.

scroll back to top

Previous post В області викрили наркоторговців, яких«прикривали» правоохоронці
Next post Волонтери району забезпечили військових стралінками та генераторами

Добавить комментарий