У Смілянську територіальну громаду спрямували 16 мільйонів гривень власникам зруйнованих ракетою будинків

Деталі

 

 

16 мільйонів гривень спрямували у Смілянську територіальну громаду для тих родин, які втратили житло після ракетного обстрілу окупантами.
Про це у РВА на апаратній нараді із керівниками структурних підрозділів, де визначали основні завдання на поточний тиждень, повідомила голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
«Я на постійному зв’язку з власниками 8 домоволодінь, які наразі вже знесені. В ході діалогу всі вони погодились на грошове відшкодування за втрачене житло. Відповідними рішеннями територіальних громад кошти направляються в Смілянську територіальну громаду для надання матеріальної допомоги власникам зруйнованих домоволодінь, обсягом 16 млн грн. Кожен із власників вже сам вирішить: чи будуватись знову, чи купити готовий будинок», – говорить пані Валерія.
Також, на нараді мова йшла про допомогу ЗСУ. За словами пані Валерії, вкотре підсилили наших оборонців: передали 2 квадрокоптери Mavic 3.
«Тримаємо руку на пульсі та плануємо черговий транш допомоги нашим захисникам.
Військовослужбовці на передовій потребують ротації та відпочинку, спільно із центрами комплектування та соціальної підтримки, органами місцевого самоврядування продовжуємо працювати в цьому напрямку», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post В області 24 роки поспіль успішно працює підприємство Ukravit
Next post Для відновлення вегетації озимим поки не вистачає тепла

Добавить комментарий