У Старосіллі підприємець самовільно створив ставок

Деталі

У нашому районі правоохоронці сектору захисту інтересів суспільства і держави спільно з поліцейськими сектору дізнання ВП №1 Черкаського районного управління поліції припинили протиправну діяльність 52-річного черкаського підприємця.
Як повідомляють в обласній поліції, цей чоловік у селі Старосіллі самовільно і без погодження з будь-якими державними органами, без оформлення відповідних документів пригнав техніку і провів земельні роботи по створенню штучної водойми , чим завдав територіальній громаді значної шкоди. Правоохоронці провели ряд слідчих дій та зібрали докази.

 

«За процесуального керівництва Городищенського відділу Смілянської окружної прокуратури правопорушнику було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального проступку передбаченого статтею 356 (Самоуправство) Кримінального кодексу України», – говорять у поліції.
І наголошують, санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до трьох місяців.
До речі, якщо ви не були у Старосіллі і не бачили це мальовниче село, то прогляньте це відео.

 

scroll back to top

Previous post Селяни не пустили московських попів освячувати храм (ВІДЕО)
Next post В обласному центрі заборонили рух авто, які створюють шум

Добавить комментарий