У Тальному на виклик швидкої приїхав п’яний фельдшер | Новини Умані

Нещодавно у редакцію газети «Новий Дзвін» прийшла жителька Гордашівки, що на Тальнівщині, Віта Миколаївна Чабанюк, аби надати розголосу неприємному інциденту, що трапився з її родиною.
Жінка зі своїм чоловіком вже довгий час живе в Португалії. Саме приїхали на 2 неділі у відпустку – навідати маму. І за цей період у неї стався інфаркт.
– Я викликала швидку, треба віддати належне, вона приїхала дуже швидко. Я сама медик і бачила, що у мами передінфарктний стан: вона почала задихатися, її кинуло в піт. Фельдшер попросив, щоб йому подали кардіограф. Я звернула увагу, що він не може його увімкнути. Мамина сусідка теж запідозрила неладне: «Він або п’яний, або нездоровий!» Він зробив кардіограму, відразу зіжмакав її та викинув геть. Я запитала: «Що це?». На що він відповів: це для нього. Мама почала кричати. «Роби щось!» – попросила я. Він уколов знеболюючі, хоча в неї була алергія на димедрол з анальгіном. Вже, коли маму забрали у швидку, мені забороняв їхати з нею, супроводжувати. У машині він надів їй кисневу маску, яку вона почала зривати. Зрозуміло було – щось не так, раз організм не сприймає! Як я потім зрозуміла, він увімкнув кисень на повну потужність – міг її задушити маскою. Дорогою він наказував водієві зупинитися, хотів уводити систему. Коли я запитала «Що саме?», відповів: «Водичку». Коли ми приїхали на приймальне відділення, я хотіла викликати наряд поліції, було 100% зрозуміло, що фельдшер п’яний.
Як з’ясувалося, на виклик до мами прибула 80-а бригада Тальнівської підстанції екстреної медичної допомоги на чолі з фельдшером Леонідом Білим, – розповіла Віта Миколаївна. – На жаль, мама вночі померла у реанімації. Фельдшера звільнили з роботи тією ж датою. Та, як мені розповіли його колеги, він збирається поновлюватися на посаді, подав позов до суду. Це нонсенс. Про це мовчати не можна. Я знаю, що маму мені нічого вже не поверне, проте мій обов’язок – не допустити такого фельдшера до медицини, навіть мити підлогу. Моїй мамі було за 70, та на її місці могла бути й дитина. Якою має бути наша реакція, коли на виклик швидкої допомоги приїздить нетверезий медик? – скаржиться жінка.
Старший фельдшер Тальнівської підстанції Звенигородської станції екстреної медичної допомоги Наталія Гординська коментувати дану ситуацію відмовилася. Її безпосередній керівник – начальник Звенигородської СЕШМД Володимир Олександрович Радьога повідомив: «Після того, як був виданий наказ про його звільнення, він звернувся до юриста. І зараз ця справа розглядається. Чи підтверджений факт появи фельдшера у нетверезому стані, телефоном коментувати відмовляюся».
Місцеві кажуть, що це рано чи пізно мало статися, бо фельдшер Білий не раз приїздив на виклик на підпитку. Цього разу через нього усім працівникам Тальнівської підстанції швидкої допомоги не виплатять преміальних.

Джерело: Вісті Черкащини0

Previous post Очікуються на поверхні грунту заморозки
Next post ШТРАФ – ДО ПІВ ТИСЯЧІ: ІЗ ЖОВТНЯ ВОДІЇ ПОВИННІ ВМИКАТИ БЛИЖНЄ СВІТЛО ФАР НА ЗАМІСЬКИХ ТРАСАХ | Новини Умані

Добавить комментарий