У Тернівці – вакантне місце поліцейського офіцера громади

Деталі

 

 

В області розпочався набір на посади поліцейського офіцера громади. Така вакансія є і в нашому районі – у Тернівці.
Про це повідомляють в обласному управлінні поліції.
Наразі, розповідають правоохоронці, в області учасниками проєкту «Поліцейський офіцер громади» стали вже 30 громад, у яких служить 39 поліцейських офіцерів.
«31 серпня розпочався набір на посади поліцейських офіцерів до Тернівської, Тальнівської, Чорнобаївської, Христинівської, Вознесенської, Ватутінської, Драбівської, Гельмязівської, Іркліївської територіальних громад», – розповідають в обласному управлінні поліці.
І додають, заповнити анкету та приєднатися до команди поліцейських офіцерів громади можна за посиланням: https://otg-officer.police.gov.ua/. Також у конкурсі можуть взяти участь співробітники поліції з досвідом роботи не менше ніж півтора року, вищою освітою та при наявності водійського посвідчення. Після подачі анкет на кандидатів чекатиме два етапи відбору. Під час першого етапу відбудеться тестування. У ході другого етапу — співбесіда зі спеціальною комісією, до якої входитимуть поліцейські та представники громади. Майбутніх офіцерів громади, які пройдуть відбір, очікує два з половиною місяці навчання.

scroll back to top

Previous post Черкащанина, який вбив свого знайомого, хочуть госпіталізувати до психіатричного закладу — Новини Черкас за сьогодні
Next post У Смілі запустили роботу 10-го “Класу безпеки”

Добавить комментарий