У Тернівському ліцеї провели насичений подіями «Олімпійський тиждень»

Деталі

У Тернівському ліцеї, як і по всій Україні, проходив «Олімпійський тиждень».
Молодий ініціативний вчитель фізкультури та керівник гуртка «Загальна фізична підготовка (ЗФП)» Центрі дитячої та юнацької творчості Роман Волошин підготував багато цікавих спортивних заходів для учнів і для гуртківців.
Щодня у ліцеї відбувалися веселі старти, змагання, олімпійські уроки та конкурси.
Між учнями 5-их класів провели «олімпійські старти», 6,7,8 класи змагалися із вправності у легкій атлетиці, бігали, метали списи.

 

 

Цього року ліцей отримав нове спортивне знаряддя – списи, тому дітям дуже сподобалися вправи із списом та вивчати цей новий вид спорту.

 

Учні 9-11 класів провели змагання з волейболу.
А на гуртку із «ЗФП» вихованці більш поглиблено вивчали інформацію про олімпійські змагання. Роман Андрійович з використанням проєктора розповів про перші олімпійські змагання, їхню історію, про Олімпіади 20-их років. Потім разом з гуртківцями обговорили виступ нашої української збірної на нинішніх змаганнях 2021 року в Токіо. Діти вчили прізвища наших видатних спортсменів та паралімпійців.

 

 

Завдяки ініціативам та різноманітним підходам до розкриття внутрішнього світу дитини вчителя Романа Волошина учні і вихованці гуртків залюбки займаються і цікавляться спортом.

scroll back to top

Previous post Серед головних організаторів чемпіонського бою Усика черкащанин — Новини Черкасс
Next post Осінні шкідники озимих культур

Добавить комментарий