У Ватутіному місцева жителька завдяки оголошенню на “ОЛХ” дізналася, що її обікрали | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Ватутіному місцева жителька дізналася, що її обікрали, переглядаючи оголошення на «ОЛХ». Завдяки цьому їй вдалося й з’ясувати, хто саме є злодієм.

Випадок стався влітку цього року. Жителька міста Ватутіне переглядала оголошення на платформі онлайн-продаж й помітила в пропозиціях набір ножів, який був схожий та той, що є в неї. Проте особливої уваги вона цьому не надала. Згодом жінка побачила ще й чайний сервіз, ідентичний до того, яким вона володіла.

«Через деякий час побачила оголошення про продаж її чайного сервізу, який вона ідентифікувала за однією чашкою, яка відрізнялася від інших. Після цього перевірила наявність набору ножів та чайного сервізу в літній кухні, однак не виявила їх там, тому вирішила самостійно придбати свій же чайний сервіз, щоб встановити його продавця».

Потерпіла домовилась про зустріч, аби нібито придбати товар, який пропонував продавець. Крадієм виявився місцевий житель, який робив ремонт у будинку жінки.

На суді зловмисник пояснив, що пішов на такий крок через свою співмешканку, яка скаржилась на нестачу грошей.

Ватутінський районний суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Однак основне покарання він не відбуватиме, якщо впродовж 2 років випробувального терміну не вчинить інших злочинів.

Previous post Черкащанам пояснили, чому перед можливими блекаутами не наповнюють Кременчуцьке водосховище | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Масштабна пожежа в Умані: горів магазин, вогонь перекинувся і на будинок (ФОТО) | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий