У Ватутіному відновлять реконструкцію стадіону — Новини Черкащіни


17 вересня 2023, 20:00

У Ватутіному планують відновити реконструкцію місцевого стадіону «Шахтар». Наразі оголошено тендер з очікуваною вартістю 13 699 677 гривень. Замовником є Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації, пише Про все

Згідно із відомістю про обсяги робіт, на стадіоні облаштовуватимуть футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, бігові доріжки, тенісний корт та інші локації для заняття спортом. Також планують встановити огорожу й ворота.

Реконструкція почалася ще у вересні 2021 року. На неї тоді виділили 9 мільйонів гривень. За 2 місяці після старту відновлення колишній очільник обласної адміністрації Олександр Скічко прозвітував, що на об’єкті вже є футбольне поле зі штучним покриттям, влаштовано основу баскетбольного майданчика, по периметру будівельники зводять огорожу. Проте через повномасштабне вторгнення всі роботи були зупинені.

Саме попередня реконструкція стадіону «Шахтар» була пов’язана зі скандалом. Журналісти з’ясували, що в ході торгів були відхилені всі чотири дешевші пропозиції. Вартість найдешевшої пропозиції від ТОВ «ВКФ «Енергобудпроект» складала 7,7 млн грн. Втім вона була відхилена через використання учасником удосконаленого електронного підпису, який тендерний комітет не визнав «кваліфікованим». Переможець тендеру ТОВ «Ремтехналадка», яка взялися робити реконструкцію за 9 мільйонів, фігурувала у розслідуванні двох кримінальних проваджень за фактом розтрати та привласнення майна.

Поновлену реконструкцію планують зробити до 31 грудня 2024 року.

Джерело

Previous post Рятувальники Черкас влаштували містянам просвітницьку акцію — Новини Черкащіни
Next post На Житомирщині через наїзд автомобіля потрапив до лікарні 43-річний пішохід | Кримінальні новини

Добавить комментарий