У відчаї та безвиході безхатько прийшов просити допомоги в поліцейського

48-річний житель Руськополянької ОТГ опинився у складних життєвих обставинах.  Щоб не замерзнути на вулиці, він прийшов до поліцейського офіцера громади Тараса Громенка, інформують у нацполіції Черкащини.

Чоловік ночує у покинутій неопалювальній будівлі. Каже, вночі ледь не отримав обмороження, бо зігрітися не було чим.  Вкутувався в речі, які мав під рукою та чекав ранку, щоб піти просити допомоги в поліцейського.

Офіцер запросив безхатченка до поліцейської станції та уважно його вислухав. Тарас Громенко дізнався, що руськополянець давно не спілкується з рідними. Він навіть не пам’ятає їхніх адрес. Однак, чоловік пригадав, що в Черкасах може мешкати брат.

Поліцейський офіцер громади нагодував безхатченка гарячою їжею та знайшов для нього теплий одяг, після чого відвіз до Центру надання соціальних послуг “Кімната милосердя”. Та поки чоловік був під наглядом і його життю нічого не загрожувало, поліціянт у Черкасах розшукав брата. Дізнавшись, що рідна людина опинилася в складних життєвих обставинах, брат пообіцяв допомогти брату з житлом.

Previous post В Україну привезуть меч гетьмана, пам’ятник якому встановлено у Трахтемирові
Next post Черкаські легкоатлети здобули медалі на всеукраїнських змаганнях

Добавить комментарий