У змаганнях брали участь школярі 60 роїв з числа джур

Деталі

 

 

60 роїв з числа джур середньої та старшої вікових груп змагаються на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Він триватиме до 15 червня.
Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, розпочався обласний тур змагань зі знайомства з таборовою старшиною. І хоча зустріч проходила в онлайн-форматі, але енергетика, що йшла від джур, потужні гасла роїв, їхні усмішки, позитив, не можна зрівняти ні з чим, навіть якщо це відбувається через призму екрану.
У свою чергу таборова старшина, як старші друзі, побратими звернулися до юних джур. Зокрема бунчужний Ромек Надточій, який саме зараз є захисником України, поділився досвідом про те, які вміння та навички, здобуті під час гри “Сокіл” (“Джура”), йому знадобилися, як міняються життєві цінності з війною та якої підтримки від підростаючого покоління очікують саме зараз наші захисники.
Також рої-учасники змагань взяли участь в онлайн-вікторині “Джура-Рятівник”, де продемонстрували свої знання та вміння з тактичної медицини: накладання турнікету, надання допомоги при пневмотороксі, зупинці кровотечі різними способами, транспортування потерпілих.
Під час вікторини «Джура – Захисник України» джури випробували свої навички з тактики-дії підрозділу в бою, саперної справи, у збірці-розбірці автомату, в орієнтуванні, визначенні відстані й багато в чому іншому, що потрібно знати майбутньому захиснику України.
Попереду всіх учасників чекає насичена та змістовна програма гри “Сокіл” (“Джура”).

scroll back to top

Previous post У Черкаському центрі матері та дитини відремонтували одне з відділень
Next post У «Софіївці» зацвіло тюльпанове дерево

Добавить комментарий