У Золотоноші голови ОТГ і РДА у місцевій школі стали вчителями


 

Нестандартно та креативно минув навчальний день 28 вересня у спеціалізованій школі №2 інформаційних технологій. Тематичний масштабний захід “Уроки з чиновником” відвідали міський голова з представниками Золотоніської міської ради та очільницею районної адміністрації. 

Спеціально запрошені гості – видатні діячі міста й області в цілому. Прибули усі не просто так, а щоб вжитися у роль учителів, згадати свої шкільні роки, а також надати дітям позитивний науковий досвід, інформує видання zolotonosha.ck.ua.

Сприйняли ініціативу і діти, і учителі, і гості школи позитивно. Таки не щодня доводиться вивчати економіку з міським головою Віталієм Войцехівським, поринати у світ історії з головою райдержадміністрації Іриною Терновою, говорити про доросле життя з відомою психологинею Інною Лук’янець, вивчати українську мову з Мар’яною Ніщенко, Ольгою Строкань, Наталією Строкань, подорожувати всесвітом фізики з Олександром Городинцем, пізнавати хімію з Оксаною Шакурою, опановувати технології з Наталією Сьомак та Артемом Харіним, вчитися математики з Вікторією Остроглазовою.

Джерело

Previous post Піротехніки черкаської ДСНС знищили кілька артснарядів та авіаційну бомбу | Черкаські новини — суспільство
Next post На Черкащині знайшли неповнолітнього, який пішов із дому (ВІДЕО)

Добавить комментарий