У Золотоноші подорожчає проїзд у громадському транспорті


 

Вартість проїзду у Золотоноші зросте вже з січня наступного року.

Про це пише “Золотоноша.City”.

За інформацією адміністрації ПрАТ "Золотоніське АТП 17112", вартість нового тарифу становитиме 15 гривень.

Подорожчання проїзду зумовлений низкою причин, а саме:

 — збільшення мінімальної заробітної плати до 7100 грн з 1 січня наступного року;

— збільшення вартості пального: газу — з 11 гривень до 35; дизельного пального (д. т.) – з 23 до 53 грн;

— збільшення вартості електроенергії, мастил, запасних частин до транспортних засобів.

Внаслідок цього перевізник змушений підняти тариф на перевезення пасажирів у міському транспорті з 10 до 15 грн.

Джерело

Previous post Погіршення видимості: черкащан попереджають про небезпечні метеорологічні явища
Next post На Черкащині відкрили меморіальну дошку молодому захиснику

Добавить комментарий