У Золотоноші відкрили інсталяцію на честь полонених і зниклих безвісти воїнів

 

Сьогодні, у День Святого Миколая та День Збройних Сил України, в Золотоноші на вулиці Садовий проїзд відкрили символічну інсталяцію "Дерево Надії".

Про це повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко у телеграмі. 

Металеве, міцне та незламне дерево стало місцем сили, віри й надії для родин захисників.  На кожній гілці інсталяції, замість листочків, сьогодні з’явилися металеві шеврони з іменами та прізвищами Героїв. Їх розмістили рідні захисників під час відкриття. 

Джерело

Previous post У Смілі поліція відкрила провадження через незаконне проникнення в приміщення, яке орендує зоозахисниця
Next post Графік відключення світла на Черкащині на 7 грудня

Добавить комментарий