Учні Сунківського ліцею вчаться копати окопи для стрільби лежачи

Деталі

Вже третій рік КЗ «Сунківський ліцей» Березняківської сільської ради співпрацює з громадським активістом, військовим капеланом, настоятелем УПЦ храму Різдва Святого Івана Хрестителя — Митрофорним Протоієреєм Михайлом Шевчуком.
У цьому навчальному році отець Михайло веде уроки з предмету «Захист України», гурток «Джура» та викладає на факультативі «Християнську етику».
Кожен візит отця Михайла до ліцею – це подія, яку чекають і учні, і вчителі. Діти люблять священника як педагога, а вчителям подобаються розмови про життя, мудрі поради, цікаві історії від отця Михайла.
Цього року старшокласники обрали вивчати «Захист України» за програмою для хлопців. Отець Михайло проводить уроки не тільки теоретично, але й практично. Нещодавно учні вчилитсь копати одиночний окоп для стрільби лежачи відповідно до тактичних вимог. Такі заняття дуже подобаються молоді.

 

 

— Ми всі дуже любимо отця Михайла, захоплюємося його завзятістю та ініціативністю, тим, що він все встигає, — говорить директор ліцею Ніна Вдовенко. – Отець Михайло не раз влаштовував учням зустрічі з волонтерами, з АТОвцями, зокрема, з нашим відомим хірургом Козловським. Возив дітей на стрільби на полігон. Він постійно вчить усіх нас волонтерській роботі та благодійності.
Ось і зараз ми всією дружною родиною нашого ліцею збираємо продукти і речі, щоб передати українським військовим на передову, адже планується поїздка в зону ООС до 14 жовтня.

scroll back to top

Previous post Про сертифікати, що підтверджують вакцинацію від СОVID-19
Next post Черкаські школярі зібрали більше 40 тисяч гривень монетами по 25 копійок | Новини Умані

Добавить комментарий