Уряд затвердив план підготовки до осінньо-зимового періоду та створив відповідний штаб

Кабінет Міністрів затвердив План підготовки до осінньо-зимового періоду 2023-2024 рр. та рішення про створення штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарство та паливно-енергетичного комплексу до наступної зими. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Вже зараз готуємося до наступної зими. Тривають інтенсивні ремонти мереж та енергетичних об’єктів. Не просто ремонтуємо, а модернізуємо. Наша мета — убезпечитись від російських атак. росія не відмовиться від тероризму, але в наших силах звести його наслідки до мінімуму. Для цього акумулюємо допомогу партнерів, робимо запаси ремонтного обладнання, децентралізуємо систему за допомогою об’єктів малої генерації. Щодня стаємо сильнішими», — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також зазначив, що Уряд встановив алгоритм проходження процедур для початку ремонтів енергооб’єктів. Ідеться про взаємодію операторів критичної інфраструктури, міністерств, Агентства відновлення та ОВА.

Previous post «1 рік полону»: у Черкасах нагадують про військовополонених, захисників міста Маріуполь — Новини Черкащіни
Next post День героїв України 23 травня: історія цього свята

Добавить комментарий