Уряд збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

За ініціативи Мінветеранів Уряд збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників-добровольців. Йдеться про дітей загиблих (померлих) захисників і захисниць України з числа осіб, які добровільно брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).

Це дає змогу вже з 1 квітня автоматично підвищити розмір виплати з 2361 грн до 7800 грн на одного неповнолітнього та до 6100 грн – на кожного, якщо в сім’ї двоє і більше дітей.

Таким чином, Уряд врегулював питання виплат соцдопомоги і дітям добровольців, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” встановлено статус члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України.

Як зазначив т.в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун, зміни ініціювали за результатами робочих зустрічей з родинами загиблих.

«Мінветеранів звернулося до Мінсоцполітики з проханням врегулювати питання призначення виплат у зв’язку з втратою годувальника членам сімей загиблих. Як результат, з 1 квітня діти загиблих добровольців будуть отримувати адресну допомогу в підвищених розмірах. Тому рішення Уряду – це питання відновлення соціальної справедливості, адже діти загиблих добровольців, які стали на захист держави після 24 лютого 2022 року, отримували виплати нижчі за інших дітей загиблих Захисників», – додав Олександр Порхун.

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України

Previous post За добу на Черкащині фіксують від 4 до 10 пожеж в екосистемах | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Дві черкаські вчительки братимуть участь у пілотному проєкті з вивчення англійської мови — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий