Усім працівникам “Черкасиобленерго” збільшили зарплату | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

З 1 лютого усі працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримуватимуть заробітну плату на 18% більше, інформують у пресслужбі компанії.

Відтак встановлено тарифну ставку (посадовий оклад) працівника, який виконує некваліфіковану роботу в розмірі 7485 гривень. Місячна тарифна ставка робітника, зайнятого на експлуатації та ремонті найбільш складного енергетичного устаткування в електроенергетичній галузі 1 розряду (І групи кваліфікації) встановлено в розмірі 9360 гривень.

«Ми розуміємо, що сьогодні саме від нашого колективу, відповідальності та відданості професії кожного працівника залежить успішне виконання компанією її головних завдань. Тому наше Товариство дбає про комфортні умови праці колективу, забезпечення матеріалами, обладнанням, спецодягом. Збережені усі соціальні гарантії, які регламентовані Колективним договором Товариства, збережена щомісячна надбавка працівникам Товариства за безперервний стаж роботи в електроенергетичній галузі, продовжується медичне страхування наших працівників», — зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчук.

Previous post Без дозволу зайшли до квартири і застосували до жінки фізичну силу: двом черкаським патрульним повідомили про підозру | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У Черкасах патрульні затримали водіїв позбавлених права керування та під дією наркотиків | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий