Утримається осіння спокійна погода

Деталі

 

Перший місяць осені не радував теплом. Завдяки домінуванню північних процесів виявився холоднішим звичайного на 2º, з середньомісячною температурою 13º — це найхолодніший вересень за останні 8 років.
Про це розповідає головний синоптик області Віталій Постригань.
За його словами, жовтень 2021 перейняв холодну естафету попередника. Температурний фон на 3-4° нижче кліматичної норми.
«Зазвичай, жовтень — час «золотої осені» на Черкащині, приходить разом з осінніми антициклонами, і нинішній — не виняток. Наразі наш край під впливом синоптичного дуету антициклонів «LIOBA» та «МERLE», тому погода «мільйон на мільйон» — це практично ясне небо, ідеальна видимість, слабкий вітер», – говрить пан Віталій.
І додає, правда, в осінніх антициклонах є і свої мінуси. Річ у тім, що вночі при ясному небі приземний шар атмосфери сильно охолоджується. Метеостанції області продовжують реєструвати заморозки на поверхні ґрунту та навіть у повітрі.
Отож, наголошує Віталій Постригань, за попередніми розрахунками, щонайменше 10 днів значних змін у синоптичній ситуації не прогнозується. Утримається осіння спокійна погода. Ночі холодні — лише 1-6º тепла, вдень 12-17º.
«Тож, одягаємося відповідно до прогнозу погоди. Не втрачайте часу: погожі вихідні сприятимуть як проведенню сільськогосподарських роботіт, так і відпочинку. «Золота осінь» додасть натхнення, порадує природними кольорами», – зазначає головний синоптик області.

scroll back to top

Previous post Святкування Дня людей поважного віку у Ротмістрівці
Next post Капремонт дороги у Смілі збагатив комерсантів на 1 мільйон гривень

Добавить комментарий