Ув’язнені черкаські ветерани: одного залишили під вартою, в іншого — нічний домашній арешт | Черкаські новини — суспільство

Фото Юрія Саса

Київський апеляційний суд розглянув оскарження міри запобіжного заходу у вигляді арешту для черкаських ветеранів Дмитра Кухарчука та Олега Довбиша. Останній перебуватиме під нічним домашнім арештом, а Кухарчука залишили під вартою.

Учора, 5 жовтня, адвокати черкасців клопотали про зміну їм запобіжного заходу із тримання під вартою на особисте зобов’язання, повідомляє «Суспільне».

Для суду надійшли клопотання від народних депутатів Яни Зінкевич та Ігоря Гузя, які зголосилися взяти їх на поруки. Заявив усне клопотання про взяття на поруки і народний депутат минулого скликання, чинний депутат Черкаської облради Олег Петренко.

Сторона захисту вважає, зокрема, оголошену Олегу Довбишу підозру нелогічною, бо не прослідковується причинно-наслідковий зв’язок між обвинуваченням і наявними фактами, а відео із місця події нечітке і з нього точно не можна стверджувати, що це був саме він. Також адвокат додав, що його підзахисний не переховувався від слідства.

Щодо Дмитра Кухарчука, захисник попросив долучити до матеріалів справи постанову про його реєстрацію як кандидата на посаду міського голови Черкас у 2020-му році, а також постанову Центральної виборчої комісії про реєстрацію його кандидатом на довиборах до Верховної ради, що відбудуться на 197-му окрузі 31-го жовтня.

Адвокат Кухарчука також заявив про необґрунтованість оголошеної йому підозри та відсутність причинно-наслідкового зв’язку між діями та наслідками.

Зрештою суд задовольнив скаргу частково і ухвалив застосувати до Олега Довбиша запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Дмитру Кухарчуку запобіжний захід залишили без змін — він залишиться під вартою до 28-го жовтня.

Previous post Середня зарплата черкащан у серпні — майже 12 тисяч гривень | Черкаські новини — суспільство
Next post У Черкаській області під час стоянки загорівся автомобіль (ФОТО)

Добавить комментарий