Увага! На водоймах Черкащини заборонено навігацію — Новини Черкащіни


05 липня 2022, 19:04

З початку липня на водоймах Черкащини почали діяти обмеження зумовлені воєнним станом.

Про це повідомляє пресслужба поліції Черкащини.

Заборонено: навігація для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, швидкісних суден та спортивних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водоймах Черкаської області на період воєнного стану.

Виняток становлять: судна флоту рибної промисловості, судна спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.

Також дозвіл на навігацію за умови обов’язкового письмового погодження з Черкаською обласною військовою адміністрацією можуть отримати заклади освіти та спортивні організації пов’язані з судноплавством.

Контроль за дотриманням вищевказаних обмежень буде здійснювати Головне управління Національної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції, Управління державного агентства меліорації та рибного господарства в Черкаській області та Державна екологічна інспекція Центрального округу.

Правоохоронці Черкащини закликають з розумінням поставитись до вимушених обмежень та ні в якому разі не нехтувати ними.

Джерело

Previous post Черкащанка вирішила розіграти чудо-черевички, щоб допомогти ЗСУ — Новини Черкащіни
Next post Правоохоронці з’ясовуватимуть, що спричинило різкий спад води у річці Рось — Новини Черкащіни

Добавить комментарий