З 1 вересня — гарячі обіди для всіх школярів: Черкащина готується до розширення шкільного харчування — Новини Черкащіни

01 червня 2026, 20:00

Черкащина готується забезпечити безоплатними гарячими обідами всіх учнів з 1 вересня. Про підготовчу роботу повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Минулого навчального року безоплатне харчування на Черкащині отримували учні 1–4 класів та пільгові категорії — загалом понад 87 тисяч дітей. З початком нового навчального року ця кількість суттєво зросте.

Уряд спрямував на шкільні обіди по всій країні 14,4 мільярда гривень субвенції. Решту потреби громади мають передбачити самостійно з урахуванням місцевої інфраструктури.

Питання відпрацьовувалося на Конгресових слуханнях за участі прем’єр-міністерки Юлії Свириденко. Уряд також планує переглянути норми організації харчування в закладах освіти — це дасть змогу залучити додаткові приміщення і найняти персонал.

Табурець наголосив, що з кожною громадою шукатимуть оптимальні рішення в діалозі.

Джерело

Previous post У канівському дошкільному закладі відкрили інклюзивний «Простір рівних можливостей» для дітей — Новини Черкащіни
Next post ДТП у Черкасах: п’ять авто зазнали пошкоджень на паркувальному майданчику — Новини Черкащіни

Добавить комментарий