З Болгарії та Італії у район привезли гуманітарну допомогу

Деталі

Цими днями наш район отримав гуманітарну допомогу від благодійників з країн Європи.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, волонтери доставили вантажі до нашого краю з Італії та Болгарії. Зокрема, Дмитро Грогуленко та Юрий Юрило, керівники ТОВ НВЦ «Агробіотехнологія» та ПП «Агрономіка» з міста Кам’янки, привезли з Болгарії продукти харчування – рис, сіль, макарони, а також рідке мило, зубні пасти, порошок та туалетний папір.

 

«Олександр Темноход та Віталій Колісник, дякуючи італійській Асоціації «SOS Visuviana» (президент Степан Шепічак), поповнили районний хаб-склад джемом, хлібцями, овочевою консервацією, рисом, макаронами, медикаментами, одягом та передали дитячу листівку з дбайливо написаними словами «Для ЗСУ»», – розповідає пані Валерія.
І уточнює, завдяки командиру Добровольчого формування №2 територіальної громади міста Черкаси «Цитадель» Нареку Казаряну отримали м’які ноші, засоби гігієни, кітелі, штани, антисептики, військове взуття, аптечки IFAK NATO, кровоспинні бинти, пігулки для очистки води, військові літні футболки, медикаменти, рюкзаки, також рис та равіолі.
«Вкотре дякую волонтерам! Ваша справа наразі більше ніж важлива! Отримані речі та продукти харчування передаємо відповідно до заявок у громади району, до громадських волонтерських організацій та нашим військовослужбовцям, які воюють на передовій», – говорить Валерія Бандурко.
І підсумовує, сьогодні передали Михайлівській громаді 10 мішків борошна, а Леськівська громада отримала гуманітарну допомогу – макарони, рис, овочеву консервацію, дитячу кашу та печиво, туалетний папір, рідке мило, засоби гігієни.

scroll back to top

Previous post В міській раді прокоментували ситуацію з вивезенням сміття і нестачу контейнерів у приватному секторі
Next post Смілянам пояснили, чому зараз такий графік руху міських автобусів

Добавить комментарий