“За два місяці під Бахмутом не отримав від дружини жодного дзвінка”: нардеп-військовий із Черкащини розлучився після 10 років шлюбу | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Народний депутат Верховної Ради, обраний по виборчому округу № 198 у Черкаській області, підполковник Збройних сил України Сергій Рудик розлучився з дружиною після 10 років шлюбу.

Про це нардеп повідомив у своїх соцмережах.

Як зазначив Рудик, з початком повномасштабної війни його родина виїхала за кордон і розлука стала для них одним із випробувань.

— Питання безпеки родини завжди було для мене пріоритетом, тому вже 24-го лютого сім’я була у західних областях України і, за кілька днів – за кордоном. Бути 21 місяць «татом по скайпу» – складно для всіх, але для військових це особливе випробування. Родину можеш побачити лише раз на рік під час короткої відпустки, плюс бувають періоди, коли і можливість вдосталь поговорити – це розкіш, — написав нардеп-військовий.

Він також сказав, що написав допис про розлучення для того, щоб інші родини військових не повторювали помилок і розуміли реалії життя одне одного.

— Так, моральна і фінансова підтримка дружин і дітей – це святий обов’язок кожного чоловіка. Але і з іншого боку має бути моральна підтримка. Бо коли за два місяці під Бахмутом ти не отримав від дружини жодного дзвінка і жодної смс-ки – це глибоко неправильно і так робити не можна, — розповів Рудик.

Він подякував уже колишній дружині за понад 10 років, які подружжя прожило разом.

— Її сини від першого шлюбу завжди були і залишатимуться моїми дітьми. Наша спільна донька – це окремий всесвіт і надвелика любов. Важливо, щоб проблеми у стосунках дорослих не позначалися у стосунках з дітьми. Думаю, що це головне, — додав Сергій Рудик.

Previous post Дарио Срна: «У «Антверпена» был только один полумомент в первом тайме» (29 ноября 2023 г.) — Новости футбола
Next post СБУ повідомила про підозру російському генералу, який командував ракетним ударом по багатоповерхівці в Умані | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий